Prodej a montáž plynových kotlů - Electro Gas - servis plynových kotlů a zařízení

Provozovna
Pražská 810/16, 102 00  
Praha 10 - Hostivař
Fakturační adresa
Lamačova 839/20, 152 00  
Praha 5
IČ: 88645703
Telefonické objednávky
Pondělí - Pátek 9:00 - 17:00
Tel: 736 119 375
Technické oddělení
Pondělí - Pátek 11:00 - 16:00
Tel: 734 133 385
E-mail pro objednání servisu a opravy:
office.electro.gas@gmail.com
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:


Jsme schopni v co nejkratší době provést výměnu kotle, kompletní napojení na topný systém, vodoinstalaci, elektroinstalaci a kouřové cesty vč. vystavení kompletních revizních zpráv.

Poradíme vám:
- při výběru nového plynového kotle
- při výměně starého plynového kotle za nový
- při navržení způsobu regulace

PRODEJ

Plynové kotle kondenzační
Kondenzační technika nevyužívá pouze citelné teplo (výhřevnost), které vzniká při procesu spalování, ale i dodatečné teplo obsažené ve vodní páře (tzv. latentní teplo).
U kondenzačních kotlů se spaliny natolik ochlazují, že dochází ke kondenzaci vodních par obsažených ve spalinách a uvolněná energie přechází do kotlové vody. Teplota spalin poté je o pár stupňů nad teplotou vratné vody. Dodatečná energie je pak téměř všechna využita.

Co to znamená v praxi:
  • můžete na trvalo citelně snížit náklady na vytápění
  • menší spotřeba energie díky využití latentního tepla obsaženého ve spalinách
  • využití energie, která běžně (jako tepelné ztráty spalinami) uniká komínem
  • nižší zátěž pro životní prostředí
  • trvale vysoká účinnost
  • garance spolehlivosti (pouze díky ušlechtilé nerezové oceli, kterou je nutno použít v kondenzační technice)

          
Normovaný stupeň využití kondenzační techniky je až 109%.


Plynové kotle atmosférické
Plynové závěsné kotle patří k nejrozšířenějším zařízením pro vytápění bytů a malých rodinných domků. Během posledních let se v tomto oboru mnohé změnilo, samozřejmě k lepšímu – směrem k vyšší efektivnosti a finanční úspoře. Nasazením nových technologií se tento druh vytápění stává ještě úspornější a komfortnější než dříve - moderní plynový kotel je kompaktní jednotkou sloužící jak pro topení tak ohřev teplé užitkové vody.
Výrazným způsobem se poslední dobou rozšířila i nabídka značek a modelů nabízených na našem trhu. Naším cílem je nabídnout našim zákazníkům i obchodním partnerům co možná nejširší škálu značek, které se prezentují na našem trhu.


Detektory úniku plynu
Naše firma dodává a odborně montuje detektory CO a detektory uniku plynu. Oxid uhelnatý je bezbarvý plyn, bez chuti a zápachu, který vzniká při špatném spalování fosilních paliv, jako je uhlí, ropa, zemní plyn, LPG, uhlí a dřevo. Může být také produkován špatně udržovanými nebo porouchanými palivo spalujícími spotřebiči určenými k vytápění v domácnostech, jako jsou například: kotle, plynové spotřebiče, karmy, grily, zanesené komíny, ventilační systémy nebo poškozené potrubí určené k odvodu spalin.
Mezi časté příznaky otravy CO patří bolesti hlavy, nevolnost, únava či bolest svalů - tyto však mohou být snadno zaměnitelné s diagnózou chřipky. Je proto důležité chránit svou rodinu a domov detektory oxidu uhelnatého.
Detektor může včasným varováním zachránit život Vám i Vašim blízkým, měl by proto být umístěn u každého takovéhoto kotle či jiného spotřebiče, odkud by mohlo hrozit nebezpečí úniku spalin!
Montáž možno objednat samostatně či v rámci servisní prohlídky Vašeho kotle.
MONTÁŽ

Jsme schopni v co nejkratší době provést výměnu kotle kompletní napojení na topný systém, vodoinstalaci, elektroinstalaci a kouřové cesty vč. vystavení kompletních revizních zpráv.
 
Poradíme vám:
- při výběru nového plynového kotle
- při výměně starého plynového kotle za nový
- při navržení způsobu regulace

Pro řádné uvedení zařízení do provozu požadujeme předložit následující dokumenty:              
revizní zprávu el. Instalace,revizní zprávu plynu,revizní zprávu spalinové cesty

Bez předložení těchto dokumentů nemůže být plynové zařízení z bezpečnostních důvodů uvedeno do provozu.

Nabízíme servis a opravy kotlů Buderus, WOLF, Rendamax, Chaffoteaux, Viessmann, Viadrus, BAXI, Brötje, Rapido, Dakon, Hydrotherm, Éti, DeDietrich, Junkers, Vaillant, Therm, Protherm, Immergas, ACV.

Opravy kotlů
Opravy plynových kotlů uskutečňujeme  nepřetržitě, včetně víkendů a svátků. Pohotovostní servis nám umožňuje  poskytovat služby časově dostupnější a vyjít zákazníkovi maximálně vstříc. Pokud se nám nepovede na místě závadu opravit či dočasně  zprovoznit, je další výjezd k opravě plynového kotle zdarma.

Servis plynových zařízení
Na  plynové spotřebice poskytujeme kompletní servis. Provádíme pravidelné  roční údržby plynových kotlů, ale i průtokových ohřívačů, topidel (WAW) nebo zásobníků TUV (bojlerů).  

Montáže plynových spotřebičů
Součástí  montáží plynových kotlů i dalších spotřebičů mohou být u nás  konzultace, který spotřebič je vhodný a dále výrazné slevy na tyto  spotřebiče registrovaným zákazníkům. Provádíme montáže nových  kotlů případně jejich výměny za staré.  Nabízíme montáže rozvodů topení, vody, odpadů, plynu, a to ze všech běžně dostupných materiálů, jako je  měď, pozink, plast, více-vrstvé potru, ocel.
Uvedení spotřebičů do provozu
Uvedení plynových  kotlů do provozu vyžaduje odborně vyškoleného servisního technika, aby  byly splněny záruční podmínky výrobce pro případné reklamace. Jeho  součástí je první spuštění kotle, seřízení kotle na místní podmínky,  montáž termostatu a jeho nastavení, kontrolu těsnosti plynu,  kontrolu přísunu vzduchu a zajištění odtahu spalin. Uvádíme do provozu  kotle Junkers, kotle Vaillant, kotle Chaffoteaux, jakož i všechny možné další značky, co  jsou na trhu.

Servis plynových kotlů
Servis kotlů je u  nás možno provozovat ve formě smluvního servisu. Ten nabízíme v  kategoriích Standard, Komfort a VIP. Všem registrovaným zákazníkům  poskytujeme na servis plynových kotlů výrazné slevy.

Oprava plynových spotřebičů
Opravy  kotlů provádějí technici s  praxí v oboru, což zaručuje kvalitní opravy  kotlů mnoha druhů, navíc s odborným školením od  jednotlivých výrobců  tak, aby se opravy plynových kotlů uskutečnily rychle a spolehlivě.
Opravujeme spotřebiče různých značek
Nabízíme  opravy plynových kotlů různých značek - Vaillant, Junkers, Wolf, Chaffoteaux, Viessmann, Protherm, Baxi, Mora, Ferroli, Immergas, Nefit, Mora Top,  Karma a Destila.

Plyn servis
Zajistíme pro Vás pravidelné  kontroly bytových či domovních plynovodů, včetně zařízení (kotle,  karmy, topidla, sporáky) spalujících zemní plyn, a to s veškerou  odborností a dodržením platných norem a technických nařízení.

Revize plynu
Revizi  plynových spotřebičů nám umožňují veškerá oprávnění k provádění  výchozích i provozních revizí vyhrazených plynových zařízení jak pro  spotřebiče do 50 kW, tak pro plynové kotelny nad 100 kW.

Montáže plynových kotlů | Oprava kotle | Servis plynových zařízení | Servis kotlů
Profesionální prodej a servis plynových spotřebičů - rychle a kvalitně.

Servis a oprava BAP ARMAGAS
Ihned zajistíme opravu a servis BAP ARMAGAS ze základních dílů, kterými disponujeme na skladě.
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky